Pakollinen liikunta pojat

Liikunta pojat 7 lk A B C syksy 2021 torstai klo 12.15 – 13.45
PVM: Mitä: Huom:
19.8. Ulkopelit
26.8. 7 lk ryhmäyttämispäivä
2.9. Ulkopelit Koulun kenttä / Paltsi
9.9. Ulkopelit Koulun kenttä / Paltsi
16.9. YU Paltsi
23.9. YU Paltsi
30.9. 3000 m testi Paltsi
7.10. Suunnistus
14.10. Suunnistus
21.10. Syysloma Ei tunteja

 

Liikunta pojat 7 lk D E F G syksy 2021 Maanantai klo 9.55 – 11.25
PVM: Mitä: Huom:
16.8. Tutustumista ja jalkapalloa
23.8. Ulkopelejä Koulun kenttä / Paltsi
30.8. Ulkopelejä Koulun kenttä / Paltsi
6.9. Ulkopelejä Koulun kenttä / Paltsi
13.9. YU Koulun kenttä / Paltsi
20.9. YU Paltsi
27.9. 3000 m Paltsi
4.10. Suunnistus Lähtö koululta
11.10. Suunnistus Lähtö koululta
18.10. Syysloma Ei tunteja

 

Liikunta pojat 8 lk A B C syksy 2021 Tiistai 9.55 – 11.25
PVM: Mitä: Huom:
17.8. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
24.8. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
31.8. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
7.9. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
14.9. Yleisurheilu Paltsi
21.9. Yleisurheilu Paltsi
28.9. 3000m testi Paltsi
5.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan
12.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan
19.10. Syysloma

 

Liikunta pojat 8 lk D E F G syksy 2021 Perjantai 11.20 – 12.50
PVM: Mitä: Huom:
13.8. Ulkoliikuntaa
20.8. Ulkopelit
27.8. Ulkopelit Paltsi
3.9. Ulkopelit Koulun kenttä
10.9. Ulkopelit ja YU Koulun kenttä
17.9. Taksvärkki
24.9. YU Paltsi
1.10. 3000 m Paltsi
8.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan, Rusa
15.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan
22.10. Syysloma

 

Liikunta pojat 9 lk A B C syksy 2021 Tiistai 12.15 – 13.45
PVM: Mitä: Huom:
17.8. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
24.8. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
31.8. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
7.9. Ulkopelit Paltsi / Koulun kenttä
14.9. Yleisurheilu Paltsi
21.9. Yleisurheilu Paltsi
28.9. 3000m testi Paltsi
5.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan
12.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan
19.10. Syysloma

 

Liikunta pojat 9 lk D E  F syksy 2021 perjantai 9.00 – 10.30
PVM: Mitä: Huom:
13.8. Ulkoliikuntaa
20.8. Ulkopelit
27.8. Ulkopelit Paltsi
3.9. Ulkopelit Koulun kenttä
10.9. Ulkopelit ja YU Koulun kenttä
17.9. Taksvärkki
24.9. YU Paltsi
1.10. 3000 m Paltsi
8.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan, Rusa
15.10. Suunnistus Pukeudu sään mukaan
22.10. Syysloma