Pakollinen liikunta tytöt

Liikuntasuunnitelma 7 A/B Torstai klo.12.15-13.45 syksy 2021
vko PVM Harjoitus Paikka
33 19.elo suunnittelu + ulkopelit
34 26.elo ryhmäyttämispäivä
35 2.syys yleisurheilu Paltsi
36 9.syys Cooper Paltsi
37 16.syys jalkapallo Paltsi
38 23.syys ulkopalloilu Paltsi
39 30.syys soikkis Paltsi
40 7.loka suunnistus
41 14.loka suunnistus
42 21.loka SYYSLOMA

 

LIIKUNTAOHJELMA TO 12.15-13.45 7BC OPE:LAN
VK PVM OHJELMA PAIKKA
32
33 16.-20.8.
34 23.-27.8. YU:Juoksu
35 30.8.-3.9 YU:Heitot
36 6.-10.9. Cooper
37 13.-17.9. Palloilu
38 20.-24.9. Palloilu: Futis
39 27.9.-1.10. Palloilu: Jenkkifutis
40 4.-8.10. Suunnistus
41 11.-15.10. Suunnistus
42 SYYSLOMA SYYSLOMA SYYSLOMA

 

Liikuntasuunnitelma 7DEF Maanantai 9.55-11.20 syksy 2021
vko PVM Laji Paikka
33 16.elo tutustuminen koulun sali
34 23.elo yleisurheilu hiekkakenttä
35 30.elo yleisurheilu Paltsi
36 6.syys Cooper Paltsi
37 13.syys jalkapallo Paltsi
38 20.syys ulkopalloilu
39 27.syys soikkis
40 4.loka suunnistus
41 11.loka suunnistus
42 18.loka SYYSLOMA

 

LIIKUNTAOHJELMA MA 9.55-11.20 7EFG OPE:LAN
VK PVM OHJELMA PAIKKA
32
33 16.-20.8.
34 23.-27.8. YU:Juoksu
35 30.8.-3.9 YU:Heitot
36 6.-10.9. Cooper
37 13.-17.9. Palloilu
38 20.-24.9. Palloilu: Futis
39 27.9.-1.10. Palloilu: Jenkkifutis
40 4.-8.10. Suunnistus
41 11.-15.10. Suunnistus
42 SYYSLOMA SYYSLOMA SYYSLOMA

 

Liikuntasuunnitelma 8A/B Tiistai klo.9.55 syksy 2021
vko PVM Laji Paikka
33 17.elo suunnittelu + ulkopalloilu Koneenpuisto
34 24.elo yleisurheilu+ lvt hiekkakenttä
35 31.elo yleisurheilu Paltsi
36 7.syys Cooper Paltsi
37 14.syys jalkapallo Paltsi
38 21.syys soveltavat pelit Paltsi
39 28.syys soikkis Paltsi
40 5.loka suunnistus
41 12.loka suunnistus
42 19.loka SYYSLOMA

 

LIIKUNTAOHJELMA TI 8BC 9.55-10.40 OPE:LAN
VK PVM OHJELMA PAIKKA
32
33 16.-20.8.
34 23.-27.8. YU:Juoksu
35 30.8.-3.9 YU:Heitot
36 6.-10.9. Cooper
37 13.-17.9. Palloilu
38 20.-24.9. Palloilu: Futis
39 27.9.-1.10. Palloilu: Jenkkifutis
40 4.-8.10. Suunnistus
41 11.-15.10. Suunnistus
42 SYYSLOMA SYYSLOMA SYYSLOMA

 

Liikuntasuunnitelma 8DEF Perjantai 11.20-13.50 syksy 2021
vko PVM Laji Paikka
33 20.elo Paltsi
34 27.elo yleisurheilu hiekkakenttä
35 3.syys yleisurheilu Paltsi
36 10.syys lvt + Cooper Paltsi
37 17.syys TAKSVÄRKKI
38 24.syys ultimate Paltsi
39 1.loka soikkis Paltsi
40 8.loka suunnistus lähtö koululta
41 15.loka suunnistus lähtö koululta
42 22.loka SYYSLOMA suunnistus

 

LIIKUNTAOHJELMA PE 8FG 11.20-12.50 OPE:LAN
VK PVM OHJELMA PAIKKA
32
33 16.-20.8.
34 23.-27.8. YU:Juoksu
35 30.8.-3.9 YU:Heitot
36 6.-10.9. Cooper
37 13.-17.9. Palloilu
38 20.-24.9. Palloilu: Futis
39 27.9.-1.10. Palloilu: Jenkkifutis
40 4.-8.10. Suunnistus
41 11.-15.10. Suunnistus
42 SYYSLOMA SYYSLOMA SYYSLOMA

 

Liikuntasuunnitelma 9 A/B Tiistai klo.12.15-13.45 syksy 2021
vko PVM Laji Paikka
33 17.elo suunnittelu + ulkopalloilu
34 24.elo yleisurheilu hiekkakenttä
35 31.elo yleisurheilu Paltsi
36 7.syys Cooper Paltsi
37 14.syys jalkapallo Paltsi
38 21.syys soveltavat pelit
39 28.syys soikkis
40 5.loka suunnistus Ruskeasuo
41 12.loka suunnistus Ruskeasuo
42 19.loka SYYSLOMA

 

LIIKUNTAOHJELMA TI 9BC 12.15-13.45 OPE:LAN
VK PVM OHJELMA PAIKKA
32
33 16.-20.8.
34 23.-27.8. YU:Juoksu
35 30.8.-3.9 YU:Heitot
36 6.-10.9. Cooper
37 13.-17.9. Palloilu
38 20.-24.9. Palloilu: Futis
39 27.9.-1.10. Palloilu: Jenkkifutis
40 4.-8.10. Suunnistus
41 11.-15.10. Suunnistus
42 SYYSLOMA SYYSLOMA SYYSLOMA

 

Liikuntasuunnitelma 9DE Perjantai 9.00-10.30 syksy 2021
vko PVM Laji Paikka
33 20.elo Paltsi
34 27.elo yleisurheilu hiekkakenttä
35 3.syys yleisurheilu Paltsi
36 10.syys Cooper Paltsi
37 17.syys TAKSVÄRKKI
38 24.syys ulkopelit Paltsi
39 1.loka soikkis Paltsi
40 8.loka suunnistus Ruskeasuo
41 15.loka suunnistus Ruskeasuo
42 22.loka SYYSLOMA

 

LIIKUNTAOHJELMA TI 9FG  9 -10.30 OPE:LAN
VK PVM OHJELMA PAIKKA
32
33 16.-20.8.
34 23.-27.8. YU:Juoksu
35 30.8.-3.9 YU:Heitot
36 6.-10.9. Cooper
37 13.-17.9. Palloilu
38 20.-24.9. Palloilu: Futis
39 27.9.-1.10. Palloilu: Jenkkifutis
40 4.-8.10. Suunnistus
41 11.-15.10. Suunnistus
42 SYYSLOMA SYYSLOMA SYYSLOMA